Прокуратура: Черкащанина судитимуть за надання Інтернет-послуг структурним підрозділам "ЛНР"

Черкаською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за сприяння діяльності терористичної організації, досудове розслідування в якому проводиться слідчим відділом Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

У ході слідства встановлено, що громадянин України, перебуваючи на території одного з міст Луганської області, яке є підконтрольним представникам терористичної організації «Луганська народна республіка», усвідомлюючи, що діяльність вказаної терористичної організації та її підрозділів є незаконною, спрямована на зміну меж території України, призводить до загибелі людей, заподіяння значних матеріальних збитків та інших тяжких наслідків, діючи умисно, з ідеологічних та корисливих мотивів, з метою порушення суверенітету та територіальної цілісності України, а також отримання незаконного прибутку, сприяв діяльності такої організації шляхом надання послуг з використання мережі Інтернет структурним підрозділам так званої «ЛНР».

08.09.2020 вказану особу затримано в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України.

10.09.2020 слідчим суддею Соснівського районного суду м. Черкаси задоволено клопотання слідчого та прокурора про застосування стосовно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

На цей час у кримінальному провадженні тривають першочергові слідчі (розшукові) та процесуальні дії, направлені на встановлення всіх обставин злочину та осіб, причетних до його вчинення.
11.09.2020 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter