У Христинівці засудили неповнолітнього хлопця на напад та пограбування лікаря

Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно неповнолітнього жителя м.Христинівка, який вчинив напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу.

Так, хлопець на вулиці напав на 69-річного лікаря-хірурга з метою заволодіння його мобільними телефонами, нанісши при цьому декілька ударів по обличчю та тулубу потерпілого, внаслідок чого спричинив йому тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості, зокрема у вигляді крововиливів, синців, струсу головного мозку, перелому ребра та ін.

Вироком Христинівського районного суду від 07.09.2020 неповнолітнього засуджено до 4-х років позбавлення волі. Проте, враховуючи щире каяття та вчинення злочину у неповнолітньому віці, суд дійшов до висновку по можливість виправлення засудженого без відбування покарання, застосувавши до нього ст.ст.104, 75 Кримінального кодексу України, та звільнив його від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 роки.
09.09.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter