За систематичне знущання над старенькою матір'ю в Золотоніському районі судитимуть чоловіка

Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення домашнього насильства, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 126-1 Кримінального кодексу України.

В ході досудового розслідування встановлено, що чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за місцем спільного проживання його сім'ї в одному із сіл Золотоніського району систематично вчиняв відносно своєї матері, яка являється людиною похилого віку насильство в сім’ї, а саме: висловлювався в її адресу нецензурною лайкою, погрозами фізичної розправи, внаслідок чого потерпілій завдано психологічних страждань, емоційного пригнічення, погіршення психологічного самопочуття, погіршення сімейних відносин у родині та погіршення якості її життя в силу її хронічних захворювань.

На даний час досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті, винній особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від двох до п'яти років.
04.09.2020 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter