26-річного жителя Золотоніського району суд відправив на примусове лікування за спробу вбити ножем неповнолітнього брата

Золотоніською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом спричинення тяжких тілесних ушкоджень неповнолітньому.

У ході слідства встановлено, що в червні 2020 року 26-річний мешканець одного з сіл Золотоніського району, знаходячись за місцем проживання, на ґрунті неприязних відносин наніс два удари ножем в область спини ззаду неповнолітньому брату, внаслідок чого спричинив потерпілому тяжкі тілесні ушкодження, що є небезпечними для життя в момент їх заподіяння.

Під час проведення досудового розслідування проведено судово-психіатричну експертизу, в ході якої з’ясовано, що правопорушник є неосудним, тобто не усвідомлює своїх дій та не може керувати ними.

У зв’язку з викладеним, підозрюваному змінено запобіжний захід з тримання під вартою на поміщення до психіатричного закладу та скеровано до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.
25.08.2020 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter