СБУ: Заступника директора Департаменту Черкаської міськради підозрюють в сприянні безпідставного перерахунку з бюджету понад 900 тис. грн.

Співробітники Служби безпеки України викрили чиновника Черкаської міської ради у заподіянні великих збитків місцевому бюджету.

За даними слідства, заступник директора одного із департаментів міськради сприяв незаконному переведенню коштів на рахунки підрядної фірми за неіснуючі послуги із прибирання вулиць обласного центру у зимовий період.

Водночас, ініційована Службою безпеки дорожньо-технічна експертиза показала, що у 2019-2020 роках необхідності у роботі снігоприбиральної техніки та обробці доріг спеціальними хімічними розчинами через погодні умови не було, а зазначені у актах виконаних робіт послуги проведено лише «на папері».

Таким чином через дії чиновника із міського бюджету було безпідставно перераховано понад 900 тисяч гривень.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження.
СБУ: Заступника директора Департаменту Черкаської міськради підозрюють в сприянні безпідставного перерахунку з бюджету понад 900 тис. грн.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру у виявлених зловживаннях і вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Слідство триває. Встановлюються всі обставини оборудки.

Викриття правопорушника проводилося спільно з Національною поліцією під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури.
17.08.2020 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter