Городищенський суд подовжив запобіжні заходи підозрюваним в убивстві Василя Сергієнка

13 серпня в Городищенському міськрайонному суді відбулось чергове засідання у справі вбивства корсунського журналіста й активіста Василя Сергієнка.

Про це повідомляє кореспондент 18000
Городищенський суд подовжив запобіжні заходи підозрюваним в убивстві Василя Сергієнка

На початку засідання головуюча суддя Людмила Синиця повідомила про те, що проти неї розпочате кримінальне провадження через розголошення таємниці слідства у провадженні, пов’язаному із цією справою, та запитала, чи немає у сторін процесу клопотання про її відвід. Відповідних клопотань не надійшло.

Далі судді перейшли до вивчення письмових доказів у справі, заявлених стороною обвинувачення. Зокрема, було вивчено протокол слідчого експерименту за участі одного із підозрюваних: Вікора Горбенка. Саме він, за версією слідства, привіз до Корсуня інших учасників викрадення Сергієнка. У залі суду Горбенко зазначив, що нібито давав ці покази після «застосування проти нього тортур».

Опісля судді розглянули клопотання про продовження та заміну запобіжних заходів.

У підсумку Вадиму Мельнику продовжили цілодобовий домашній арешт, Роману Недибалюку і Віктора Горбенка – нічний домашній арешт із носінням браслету, Володимира Воронкова лишили під вартою до 12 жовтня.

При цьому судді відзначили, що суддя Подорога мав окрему думку щодо запобіжного заходу Горбенку.
14.08.2020 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter