Нацполіція: На Черкащині тривають рейди з виявлення незаконного продажу алкоголю

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, на території Черкаської області тривають профілактичні рейди щодо виявлення і припинення незаконного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Лише за добу в Черкасах поліцейські виявили та задокументували чотири факти продажу алкогольних напоїв без відповідних документів.

На продавців торгівельних закладів які вчинили вказані правопорушення складено адміністративні матеріали за частиною 2 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Профілактичні заходи триватимуть і надалі.

Поліція наголошує власникам та працівникам торгівельних закладів на необхідності неухильно дотримуватись норм чинного законодавства під час реалізації алкогольних та тютюнових виробів.

Також правоохоронці закликають громадян, в разі, якщо ви стали свідками продажу алкоголю чи тютюну неповнолітнім, не залишайтесь осторонь, зробіть зауваження та повідомите про цей факт до поліції.
28.07.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter