У Христинівському районі батько на суді відмовився від претензій до доньки, яка викрала його документи й гроші. Жінка отримала умовний термін

Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жительки Христинівського району за кілька крадіжок.

Молода жінка, перебуваючи у будинку свого знайомого, викрала мобільний телефон. Через деякий час вона ж, перебуваючи в будинку своїх батьків, викрала паспорт, військовий квиток та банківські картки, які належали її батьку. Знаючи ПІН-код до зарплатної картки, вона незаконно зняла для власних потреб грошові кошти у сумі майже 4 тис. грн.

Вироком Христинівського районного суду від 17.07.2020 обвинувачену засуджено до 3-х років позбавлення волі, проте враховуючи позицію потерпілих, суд дійшов до висновку по можливість виправлення жінки без відбування покарання, застосувавши до неї ст. 75 КК України, та звільнив її від відбування покарання з випробуванням строком, встановивши іспитовий строк тривалістю 3 роки.
24.07.2020 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter