На Черкащині СБУ викрила привласнення службовими особами понад 300 тисяч гривень , виділених Аграрним фондом

У Черкаській області співробітники СБУ викрили факт привласнення державних коштів в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з хлібопереробних комбінатів області.
Встановлено, що протягом 2010-2011 років посадові особи підприємства уклали угоди з Аграрним фондом про зберігання майже 3 тисяч тонн зерна врожаю минулих років.
Під час перевірки, ініційованої СБУ та проведеної контрольно-ревізійним управлінням Черкаської області, встановлено, що посадові особи комерційної структури, зловживаючи службовим становищем, самовільно здійснили переробку зерна фонду на борошно, яке пізніше було реалізоване. Протягом 2010-2011 рр. з метою приховування факту відсутності зерна на складі вони вносили до фінансово-господарських документів товариства неправдиві дані про його наявність та кількість. Були оформлені також фіктивні акти прийому-передачі послуг зі зберігання зерна, у результаті чого державному бюджету завдано збитків на понад 300 тисяч гривень.
Слідчими УСБУ в Черкаській області порушено кримінальну справу за фактом заволодіння службовими особами державних коштів в особливо великих розмірах, тобто за ознаками злочину передбаченого ч.5 ст.191 та ч.2 ст.366 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
22.02.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter