Судді Городищенського райсуду повідомили про підозру в розголошенні обставин справи

Судді Городищенківського райсуду Черкаської області Людмилі Синиці, яка веде справу щодо викрадення та вбивстві у 2014 році журналіста та учасника Євромайдану Василя Сергієнка, повідомили про підозру.

Про це Громадському повідомили джерела в Офісі генпрокурора.

Так, за версією слідства, під час одного з судових засідань у справі щодо вбивства журналіста Василя Сергієнка суддя Синиця розголосила відомості іншого кримінального провадження, що не було предметом її розгляду.

Слідчі вважають, що таки діями суддя перешкодила правоохоронцям у розкритті злочину.

Нагадаємо, у квітні 2014 року Герой України, журналіст Василь Сергієнко був побитий та викрадений з двору власного будинку у місті Корсунь-Шевченківський.

Наступного дня тіло його було знайдено за 15 кілометрів від міста зі слідами знущань.

В організації викрадення, катуванні та вбивстві Сергієнка підозрюють Вадима Мельника, Володимира Воронкова, Віктора Горбенка, Валентина Завражина, Максима Русіна та Романа Недибалюка, яких затримували впродовж 2015-2017 років. У липні 2017 року прокуратура Черкаської області направила до суду обвинувальний акт стосовно організатора та одного з виконавців викрадення і вбивства.

Наприкінці серпня суд відпустив із СІЗО під домашній арешт Вадима Мельника. Мельник безперервно перебував під вартою з 18 травня 2017 року. Прокурори також клопотали про те, щоб на два місяці продовжити арешт обвинуваченому у виконанні вбивства Володимиру Воронкову і змінити запобіжний захід із домашнього арешту на перебування в СІЗО Вікторові Горбенку й Романові Недибалюку, яких обвинувачують у виконанні викрадення журналіста.

Суддівська колегія залишила під вартою Воронкова, а Горбенка і Недибалюка під цілодобовим домашнім арештом.

У червні суд відпустив під домашній арешт фігурантів справи про вбивство журналіста Василя Сергієнка Романа Недибалюка і Віктора Горбенка.

У грудні суд Черкащини залишив Володимира Воронкова під вартою.
17.07.2020 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter