У Черкасах затримано групу осіб, що налагодили незаконне виробництво спиртного. Вилучено 12 000 л. сурогатного алкоголю

У Черкасах затримано групу осіб, що налагодили незаконне виробництво спиртного. Вилучено 12 000 л. сурогатного алкоголю  Працівниками Головного управління ДФС у Черкаській області 9 липня припинено незаконну діяльність групи осіб, які за версією слідства, здійснювали незаконне виготовлення та збут алкогольних напоїв.

Під час обшуків у гаражних приміщеннях і транспортних засобах, які використовувалися правопорушниками у протиправній діяльності, правоохоронцями виявлено та з незаконного обігу вилучено понад 2 000 л рідини із запахом, характерним для спирту етилового та більш як 10 000 л незаконно виготовлених алкогольних напоїв, частину з яких було розфасовано у пластикові ємності об’ємом по 5 літрів для подальшого збуту населенню під виглядом горілки та коньяку.

У кримінальному провадженні на цей час триває проведення слідчих та процесуальних дій, спрямованих на виявлення та фіксацію всіх обставин вчинення кримінального правопорушення та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.
10.07.2020 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter