Черкаська прокуратура через суд намагається визнати недійсними торги з придбання штучної новорічної ялинки в Черкасах

Черкаська місцева прокуратура звернулася до господарського суду Черкаської області з позовом про визнання недійсними результатів відкритих торгів і укладеного договору закупівлі штучної новорічної ялинки та новорічних інсталяцій на загальну суму 2,3 млн грн.

У ході вивчення процедури публічної закупівлі для м. Черкаси новорічної ялинки, яку торік міською владою було взято в оренду в одеського товариства з обмеженою відповідальністю, а цього року вирішено придбати за 2,3 млн грн, прокурорами встановлено, що пропозиція переможця відкритих торгів, проведених 12.02.2020, не повною мірою відповідала вимогам тендерної документації. Зокрема, якість окремих комплектуючих споруд не була підтверджена належними сертифікатами, окремі з них не відповідали встановленим вимогам в частині кольору та інших технічних параметрів. Не зважаючи на вказані порушення, 02.04.2020 департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради укладено відповідний договір поставки.

Варто зазначити, що порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» підтверджені управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області за результатами моніторингу вказаної закупівлі, проведеного за дорученням органів прокуратури.

На цей час відкрито провадження, триває судовий розгляд.
08.07.2020 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter