На Черкащині судитимуть чоловіка за незаконне втручання в роботу програмного забезпечення підприємства

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, до поліції звернулися представник одного з товариств з заявою про те, що протягом 2018-2019 років невстановлена особа шляхом втручання в роботу програмного забезпечення суб’єкта господарської діяльності завдала збитків на суму 180 тисяч гривень.

Під час досудового розслідування слідчими Драбівського відділу поліції спільно з працівниками підрозділу кіберполіції Черкаської області було встановлено особу зловмисника. Ним виявився колишній працівник підприємства. Чоловік маючи необхідні навички та будучи обізнаний з роботою програмного забезпечення протягом декількох років здійснював втручання в роботу програмного забезпечення суб’єкта господарської діяльності, що призвело до спотворення процесу обробки інформації. Внаслідок його незаконних дій підприємство зазнало збитків.

Особу зловмисника встановлено. Йому оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 361(Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) та частиною 3 статті 190(Шахрайство вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки) Кримінального кодексу України.

За вчинене зловмиснику загрожує до восьми років за ґратами.
02.07.2020 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter