До 5 років позбавлення волі засудили двох поліцейських з Жашкова за отримання хабара

22 червня за публічного обвинувачення прокуратури Черкаської області Лисянський районний суд визнав винними колишніх працівників Нацполіції у вимаганні та одержанні від громадянина неправомірної вигоди в сумі 50 тис. грн.

В ході судового розгляду прокурорами доведено, що заступник начальника слідчого відділу та старший інспектор Жашківського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області за попередньою змовою, використовуючи владу, 02.07.2016 вимагали та отримали від місцевого жителя хабар за прийняття рішення про закриття кримінального провадження.

За принципової позиції прокуратури суд засудив обвинувачених до 5 років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 2 роки, з позбавленням спеціального звання та з конфіскацією майна у власність держави.

Незаконні дії правоохоронців було викрито прокуратурою Черкаської області спільно з Управлінням служби безпеки України в Черкаській області та Черкаським управлінням ДВБ НП України.
24.06.2020 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter