Кропивницький апеляційний суд скасував виправдальний вирок неповнолітньому черкащанину, який брав участь у насильницькому викраденні авто

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, 17 червня Кропивницьким апеляційним судом скасовано виправдувальний вирок Cоснівського районного суду м. Черкаси від 26.12.2019 у кримінальному провадженні стосовно 17-річного зловмисника, який обвинувачується в скоєнні розбійного нападу на жителів Черкащини та незаконному заволодінні їх транспортним засобом (ч. 3 ст. 187, ч. 2 ст. 289 КК України). За матеріалами слідства вказані злочини він вчинив за попередньою змовою із 17-річним й 34-річним співучасниками, стосовно яких обвинувальний вирок набрав законної сили.

Установлено, що обвинувачені проникли в домоволодіння місцевих жителів, де із застосуванням ножа та предмета, схожого на вогнепальну зброю, застосовуючи насильство, небезпечне для життя та здоров’я потерпілих, заволоділи їх транспортним засобом і майном на суму понад 5 тис. грн.

За результатом апеляційного перегляду матеріали кримінального провадження стосовно неповнолітнього повернуто до суду першої інстанції для проведення судового розгляду по суті.
22.06.2020 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter