У Чорнобаївському районі підприємець, отримавши гроші від райвідділу освіти, так і не поставив йому металопластикові вікна

За процесуального керівництва Чорнобаївського відділу Золотоніської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно приватного підприємця, який обвинувачується у привласненні бюджетних коштів і складання приватним підприємцем завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення під час встановлення металопластикових конструкції у відділі освіти районної державної адміністрації.

За даними слідства, між фізичною особою – підприємцем та начальником відділу освіти укладено договір договір про закупівлю товарів, робіт і послуг згідно якого постачальник зобов’язується за замовленням відділу освіти постачити і передати у власність замовнику товар металопластикові конструкції загальну суму 50000 грн.

При цьому, підприємець, не передавши фактично металопластикові конструкції начальнику відділу освіти підписав акт приймання-передачі майна, отримав грошові кошти в загальній сумі 50000 грн. як оплату за поставлені металопластикові конструкції, достовірно знаючи, що вказані металопластикові конструкції не поставив до відділу освіти.

У результаті вказаних незаконних дій підприємець обвинувачується у вчиненні привласнення бюджетних коштів в сумі 50 000 грн., чим заподіяв майнову шкоду відділу освіти районної державної адміністрації.

На цей час досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.
16.06.2020 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter