За вимагання хабара затримано вже другого в цьому місяці інспектора Черкаської екоінспекції

За вимагання хабара затримано вже другого в цьому місяці інспектора Черкаської екоінспекції Прокуратурою Черкаської області здійснюється нагляд за додержанням законів у формі процесуального керівництва під час розслідування кримінального провадження стосовно інспектора Державної екологічної інспекції в області, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара службовою особою в особливо великому розмірі).
Встановлено, що посадовець, вимагав від потерпілого грошові кошти за не проведення перевірок з питань дотримання вимог діючого природоохоронного законодавства, а у разі необхідності таких перевірок обіцяв не фіксувати виявлені порушення та не притягувати винуватих до відповідальності. Так, 21 січня 2013 року підприємець, на вимогу інспектора, передав грошові кошти у сумі 20 тис. грн.
Вказану особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Нагадаємо, що це вже друге в цьому місяці затримання працівника державної екоінспекції. 2 січня затримали 42-річну держінспектора з охорони навколишнього середовища Черкаської області.
Так, держінспектор за попередньою змовою зі своєю 30-річною колегою, виконуючою обов’язки начальника одного з відділів державної екологічної інспекції в Черкаській області, вимагали від представника одного з СТОВ області гроші в сумі 15 тисяч гривень. Гроші зловмисниці вимагали за зменшення розміру накладених на товариство штрафних санкцій, у зв’язку з виявленими порушеннями під час проведення перевірки дотримання даним СТОВ екологічного законодавства.
22.01.2013 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter