Прокуратура: підприємець у Кам`янці захопила земельну ділянку під придорожне кафе

Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, 20 січня на одному із центральних телеканалів приватний підприємець Алла Онищенко скаржилася на дії органів влади, які, за її словами, працюють на замовлення конкурентів, що вже кілька років хочуть знищити її бізнес.
У прокуратурі Черкаської області нагдують, що 31.10.2012 року постановою Вищого господарського суду України позов прокурора задоволено в повному обсязі та зобов’язано ФОП Онищенко А.М. звільнити самовільно зайняту земельну ділянку.
Обставини справи наступні: в серпні 2011 року органами прокуратури області в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів було проведено перевірку за зверненням Онищенко А.М. щодо порушення її прав.
Встановлено, що державним інспектором контролю за використанням та охороною земель відділу Держкомзему у Кам’янському районі Черкаської області проведено перевірку щодо законності використання земель державної власності. За результатом перевірки на ФОП Онищенко А.М. накладено адміністративне стягнення за самовільне зайняття земельної ділянки, загальною площею 670 кв.м. на якій розташований торгівельний павільйон кафе «Віктор і Я».
У подальшому на підставі матеріалів вказаного контролюючого органу прокурором Кам’янського району в інтересах районної державної адміністрації до ФОП Онищенко А.М. до суду направлено позовну заяву про повернення самовільно зайнятої земельної ділянки, строк користування якої закінчився та про стягнення з підприємства заподіяної шкоди.
21.01.2013 19:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter