СБУ: На території Черкаської, Полтавської та Житомирської областей виявлено склади з 60 т. "лівого" алкоголю

Як інформує прес-секретарка УСБУ в Черкаській області Катерина Дрога, СБУ вилучила 60 тонн алкоголю з підробленими марками акцизного збору
Служба безпеки України виявила у Черкаській, Полтавській та Житомирській областях склади з майже 60 тоннами алкоголю з підробленими марками акцизного збору.
СБУ: На території Черкаської, Полтавської та Житомирської областей виявлено склади з 60 т. "лівого" алкоголю

Оперативники спецслужби встановили, що організував незаконний бізнес топ-менеджмент одного з легальних виробників алкоголю. На необліковану продукцію зловмисники наносили акцизні марки з номерами, що були видані іншим гравцям ринку у попередні періоди. Зловмисники також використовували марки старого зразка та підроблені акцизи для маркування своєї продукції.

Під час обшуків у складських приміщеннях правоохоронці виявили алкогольну продукцію загальною вартістю понад 3,5 мільйона гривень.

Наразі встановлюється масштаб збитків державного бюджету через дії зловмисників. Триває досудове слідство. Операція проводилась управліннями СБУ в Черкаській та Волинській областях за координації Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області.
27.05.2020 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter