За побиття до смерті жінки жителя Черкас засуджено до 9 років позбавлення волі

До 9 років позбавлення волі засуджено черкащанина за тяжкі тілесні ушкодження жінці, що спричинили її смерть.

За публічного обвинувачення Черкаської місцевої прокуратури Cоснывським районним судом м. Черкаси від 15.05.2020 визнав винним черкащанина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, тобто умисного тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого) КК України.

В ході судового розгляду встановлено, що 54– річний обвинувачений в нічний час доби в ніч на Івана Купала 2018 року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за місцем свого постійного проживання, в приміщенні квартири, підійшов до окремого ліжка, де спала його знайома та на ґрунті особистих неприязних стосунків, наніс їй чисельних ударів у життєво важливий орган.

Внаслідок вчинення своїх протиправних дій обвинувачений заподіяв жінці тілесні ушкодження, які відповідно висновку судово – медичної експертизи відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя і внаслідок отримання яких, потерпіла померла на місці скоєння кримінального правопорушення.
19.05.2020 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter