У Черкасах затримано групу браконьєрів. Вилучено велику суму грошей та 38 тонн риби

У Черкасах затримано групу браконьєрів. Вилучено велику суму грошей та 38 тонн риби За процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області викрито та припинено злочинну діяльність групи осіб з числа представників суб’єктів господарювання та фізичних осіб, які причетні до незаконного рибного промислу на території Кременчуцького водосховища р. Дніпро.

За версією слідства, зазначені особи в період офіційної дії нерестової заборони, а також з перевищенням квот здійснювали добування водних біоресурсів, приховуючи в обліковій документації фактичні обсяги та види виловленої риби, в зв’язку з чим державному бюджету України завдавалися значні збитки.

Під час проведення обшуків правоохоронцями вилучено понад 81 км риболовних сіток, незареєстровану зброю та патрони, грошові кошти в сумі майже півмільйона гривень та 17 тисяч доларів США, 38 тон прісноводної риби різних видів, 3 електролови, ехолокатор, гумовий човен і мотор до човна, 7 мобільних телефонів, 3 автомобілі, платіжні доручення, накладні, чорнові записи стосовно руху біоресурсів, тощо.
18.05.2020 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter