У міськраді Сміли будуть оскаржувати підозру мерові Цибку

Як вже повідомлялося раніше, прокуратура Черкаської області вручила підозру міському голові Олексієві Цибку за перешкоджання роботі депутатів міської ради під час проведення сесії 23 жовтня 2018 року. На понеділок, 27 квітня, вже був назначений суд щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному Олексієві Цибку. Судове засідання відбулося у Придніпровському районному суді міста Черкаси.

- Дуже дивно, що півтора року справа про так звану «нічну» сесію 23 жовтня 2018 року не розслідувалась, аж ось раптом слідчі і прокуратура висловили підозру і за 2 дні склепали справу. Слідчі і прокурор винесли клопотання – відсторонити Олексія Цибка від виконання службових обов’язків, - коментує начальник юридичного відділу Андрій Журіда. - Але суд не пішов на поводу у слідчого і прокурора, об’єктивно оцінив справу та відмовив повністю.

Зараз міський голова на своєму робочому місці, готується спокійно провести сьогоднішнє заплановане засідання сесії міської ради.

- Ми вважаємо не просто співпадінням те, що через добу після приїзду голови Черкаської ОДА раптово Олексієві Цибку вручили підозру. Так не буває, - робить висновки Андрій Журіда. - Нічого розумнішого, як звинуватити міського голову у перешкоджанні депутатам не придумали. Бачите, Цибко винен у тому, що депутатам невчасно прийшла смс про проведення сесії. Ми не дозволимо, щоб міський голова мав підозру, ми будемо оскаржувати підозру, тому що звинувачення повністю абсурдні.

Також на сайті СБУ з’явилась інформація, що Олексій Цибко нібито підробив 19 підписів депутатів і провів незаконну сесію у жовтні 2018 року.

- Ми будемо оскаржувати цю інформацію і просити опублікувати спростування, тому що це неправда, - сказав Андрій Журіда.
Сміла.ua
28.04.2020 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter