У Драбові до 1 року ув'язнення засудили 33-річного чоловіка за неправдиве повідомлення про злочин

Драбівським районним судом засуджено чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 383 КК України, а саме завідоме неправдиве повідомлення про вчинення злочину.

Під час судового розгляду встановлено, що 33-річний чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, умисно, з метою приниження правоохоронних органів, маючи злочинний умисел направлений на завідомо неправдиве повідомлення органу досудового розслідування про вчинення злочину, зі свого мобільного телефону здійснив дзвінок на телефонну лінію «102» поліції та усно неправдиво повідомив про те, що в населеному пункті за 25 км. від смт. Драбів Черкаської області лежить чоловік. Згодом, продовжуючи реалізовувати свій злочинний умисел, він, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, з метою самоутвердитись перед друзями із мобільного телефону, здійснив повторний дзвінок на телефонну лінію «102» поліції, та неправдиво повідомив про те, що на узбіччі у центрі одного із сіл Драбівського району Черкаської області, неподалік магазину виявив труп безхатченка із численними ножовими пораненнями грудної клітки, закривавленим обличчям і одягом, що не відповідало дійсності.

Разом з тим, обвинувачений в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка, призначив покарання у виді одного року позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 1 рік.
21.04.2020 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter