СБУ:20-річного хакера, який обчистив електронний "гаманець" черкащанина, засуджено до 1 року тюрми

СБУ:20-річного хакера, який обчистив електронний "гаманець" черкащанина, засуджено до 1 року тюрми Як інформують у прес-службі СБУ, набув чинності вирок Соснівського районного суду області у кримінальній справі, порушеній СБУ стосовно жителя Дніпропетровської області, котрий незаконно використав програмний засіб для несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин.
Встановлено, що 20-річний мешканець м.Кривий Ріг несанкціоновано втрутився до електронних поштових скриньок та електронного грошового гаманця "WebMoney", які належали мешканцю м.Черкаси, та перевів майже дві тисячі гривень електронних коштів на власний рахунок.
Співробітники СБУ затримали правопорушника у серпні 2012 року та під час огляду його персонального комп’ютера знайшли беззаперечні докази вчинення ним злочину.
Суд визнав правопорушника винним у вчиненні злочинів передбачених ч.1 ст.361-1, ч.1 та ч.2 ст.361, ч.2 ст.15, ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді 1 року позбавлення волі умовно.
16.01.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter