30-річного жителя Черкас судитимуть за крадіжку з банківського рахунку жінки 54 тис. грн.

Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно), ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до витоку та підробки інформації) ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до витоку та підробки інформації, вчинене повторно) Кримінального Кодексу України.

Встановлено, 30 – річний черкащанин, будучи раніше судимим за майнові злочини, викрав у жінки мобільний телефон, за допомогою якого заволодів грошовими коштами останньої, що знаходились на банківському рахунку потерпілої на загальну суму понад 54 тисячі гривень та витратив на власні потреби.

Маючи вільний доступ до мобільного телефону потерпілої, правопорушник незаконно використав, отримані її особисті відомості, створивши електронний кабінет останньої, здійснив несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до витоку та підробки інформації та в подальшому виконав підробку документа на переказ, а саме заявки на зняття грошових коштів.

Зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту та процесуальним прокурором погоджено обвинувальний акт, який скеровано до суду для розгляду по суті.
01.04.2020 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter