У Кам'янському районі суд повернув у держвласність земельні ділянки вартістю у 5,2 млн. грн., які було отримано в приватну власність за підробленими документами

За позовом прокуратури Черкаської області Кам’янським районним судом скасовано накази територіальних органів Держгеокадастру та записи про державну реєстрацію права приватної власності на земельні ділянки загальною вартістю майже 5, 2 млн грн й ухвалено рішення про їх повернення державі.

Здійснюючи процесуальне керівництво під час розслідування кримінального провадження, прокуратурою виявлено факт незаконного отримання громадянами у приватну власність 3 земельних ділянок у Кам’янському районі. Зокрема встановлено, що громадяни отримали у власність для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки загальною площею 6 га на підставі підроблених документів у спосіб, не передбачений чинним законодавством, поза волею територіальної громади Ревівської сільської ради Кам’янського району.

Встановивши вказаний факт, прокуратура області звернулася до суду в порядку представницької діяльності з відповідним позовом, який судом задоволено.
24.03.2020 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter