Прокуратура: Виправдувальний вирок Придніпровського райсуду двом юнакам, обвинуваченим в убивстві пенсіонера, скасовано

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, за принципової позиції прокуратури Черкаської області 18.03.2020 Кропивницьким апеляційним судом скасовано виправдувальний вирок Придніпровського районного суду від 24.05.2019 у кримінальному провадженні стосовно 18-річного зловмисника, який разом з 17-річним неповнолітнім обвинувачувалися у вбивстві жителя Черкаського району (п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України).

Установлено, що обвинувачені в грудні 2017 року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті неприязних відносин нанесли численні удари ногами та руками в область голови та тулуба 69-річному жителю одного із сіл Черкаського району, в результаті чого потерпілий від отриманих тілесних ушкоджень помер.

За результатом апеляційного перегляду стосовно повнолітньої особи, матеріали кримінального провадження повернуто до суду першої інстанції для проведення судового розгляду по суті. Неповнолітнього обвинуваченого визнано винним і засуджено за ч. 2 ст. 121 КК України до 7 років позбавлення волі.
20.03.2020 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter