У Канівському районі сільський голова допустив розтрату майже 200 тис. грн. при заміні вікон у школі, - прокуратура

16 березня прокуратурою Черкаської області повідомлено про підозру сільському голові одного з сіл Канівського району Черкаської області за фактом розтрати бюджетних коштів шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, а також видачі завідомо неправдивих офіційних документів за ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України.

Досудовим розслідуванням установлено, що сільський голова в грудні 2019 року підписав договір з підприємством про заміну віконних блоків у сільській загальноосвітній школі та достовірно знаючи про те, що роботи згідно з договором не виконано, підписав офіційний документ – акт типової форми, до якого внесено недостовірні відомості про виконання робіт за договором в повному обсязі.

У результаті вказаних незаконних дій сільський голова вчинив розтрату 199 тис. грн з місцевого бюджету, заподіявши майнову шкоду сільській раді об'єднаної територіальної громади Черкаської області.

На цей час вживаються заходи щодо завершення досудового розслідування та забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.
17.03.2020 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter