Прокуратура відкрила провадження за фактом закупівлі картоплі по завищеним цінам Департаментом освіти Черкаської міськради

Як інформують у Черкаській місцевій прокуратурі, в ході моніторингу офіційного порталу оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «ProZorro» встановлено, що Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради в 2020 році укладено договір про закупівлю картоплі для дошкільних навчальних закладів міста за завищеними цінами, що може свідчити про можливу розтрату бюджетних коштів службовими особами вказаного департаменту.

За вказаним фактом Черкаською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України та під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування у ньому.

На даний час, досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх фактичних обставин в ньому.
12.03.2020 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter