Прокуратура: Черкащанина судитимуть за збут алкогольного фальсифікату в особливо великих розмірах

Під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно жителя Черкащини за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв, зберігання з метою збуту, а також збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1 та ч. 2 ст. 204 КК України).

У ході проведення досудового розслідування установлено, що обвинувачений упродовж періоду з листопада до грудня 2019 року налагодив масове виробництво алкогольних напоїв, які у подальшому зберігав і збував серед населення міста Черкаси під виглядом горілки та коньяку, розфасувавши у ємності об’ємом по 5 та 10 літрів.

Під час досудового слідства з незаконного обігу вилучено 6 870 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв та 2 900 літрів спирту етилового.

Особі загрожує покарання за ч. 1 ст. 204 КК України у вигляді штрафу до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів, за ч. 2 ст. 204 КК України - позбавлення волі на строк до 5 років з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення.
10.03.2020 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter