У Монастирищі судитимуть чоловіка та юнака за неправдиві повідомлення про замінування об'єктів

Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях, відомості про які внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 259 КК України – завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, яке загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками.

Так, 27.02.2020 Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт відносно раніше судимого 32-річного чоловіка, який 06 січня 2020 року, о 19 год. 28 хв. та о 19 год. 42 хв. перебуваючи в домоволодінні одного із сіл Монастирищенського району, діючи з прямим умислом, спрямованим на завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, з метою грубого порушення громадської безпеки, достовірно знаючи про те, що у приміщеннях закладів торгівлі та органів державної влади району, що знаходяться в м. Монастирище, не містяться вибухові речовини, усвідомлюючи, що його завідомо неправдиве повідомлення викличе обстановку страху у населення, порушить громадську безпеку, здійснив дзвінки з мобільного телефону на телефон спецлінії «102» ГУНП в Черкаській області та повідомив працівникам поліції завідомо неправдиву інформацію про загрозу вибуху вищевказаних приміщень, що призвело до безпідставного відволікання сил і засобів Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області для перевірки вказаного повідомлення та дестабілізувало нормальну діяльність зазначених установ.

Також, відділом місцевої прокуратури 27.02.2020 направлено до суду клопотання про застосування примусових заходів виховного характеру відносно 15-річного жителя Монастирищенського району, який 06 серпня 2019 року близько 18 год. 29 хв., перебуваючи по вул. Соборна м. Монастирище, поряд із відділенням АТ КБ «ПриватБанк», діючи з прямим умислом, спрямованим на завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, з метою грубого порушення громадської безпеки, достовірно знаючи про те, що у приміщенні Монастирищенської центральної районної лікарні не містяться вибухові речовини, усвідомлюючи, що його завідомо неправдиве повідомлення викличе обстановку страху у населення, порушить громадську безпеку, здійснив дзвінок з мобільного телефону на телефон спецлінії «103» Монастирищенської підстанції Уманської станції швидкої медичної допомоги та повідомив завідомо неправдиву інформацію про загрозу вибуху Монастирищенської ЦРЛ приміщення, що призвело до безпідставного відволікання сил і засобів Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області.
03.03.2020 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter