Прокуратура вимагає повернути у держвласність 8 гектарів землі в Золотоніському районі. Вартість землі - майже 12 млн. грн.

Золотоніською місцевою прокуратурою пред’явлено до суду позов про визнання незаконними й скасування наказів Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області та витребування земельних ділянок державної власності площею 8 га, вартістю майже 12 млн грн, що знаходяться в адміністративних межах однієї із сільських рад Золотоніського району Черкаської області.

Так, за даними прокуратури, в 2016 році наказами Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області 4 громадянам надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення зазначених вище земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства, які в подальшому придбало товариство з обмеженою відповідальністю, відповідно до договорів купівлі-продажу.

Водночас, при розпорядженні спірними землями резервного фонду обласним Держгеокадастром порушено вимоги земельного законодавства щодо заборони відчуження земельних ділянок державної власності, які виставлені на земельні торги, та неможливості перебування земель, призначених для ведення особистого селянського господарства, у власності юридичної особи, а також недотримано порядок зміни цільового призначення вказаних земельних ділянок.
02.03.2020 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter