Жителя Драбівського району судитимуть за фальсифікацію документів, яка дала йому можливість отримати понад 440 тис. грн. матеріальної допомоги з бюджету

Під процесуальним керівництвом прокурорів Драбівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури особі повідомлено про підозру за фактом використання завідомо підробленого документа та заволодіння коштами державного бюджету у великих розмірах, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 190 (шахрайство), ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Слідством установлено, що місцевий житель умисно, з корисливих мотивів використав завідомо підроблену для нього виписку з історії хвороби та незаконно заволодів коштами державного бюджету України у вигляді одноразової грошової допомоги в сумі більш як 440 тис. грн.

Досудове розслідування триває, процесуальним прокурором у вказаному кримінальному провадженні вживаються заходи щодо забезпечення відшкодування шкоди.
26.02.2020 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter