У Черкасах судитимуть чоловіка за участь у незаконній діяльності "народної міліції ДНР"

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розслідується слідчим відділом Управління Служби безпеки України в Черкаській області, за фактом участі особи у терористичній організації «Донецька народна республіка» та сприяння її незаконній діяльності.

Слідством установлено, що житель Черкащини, перебуваючи на території Донецької області, яка тимчасово підконтрольна представникам терористичної організації «Донецька народна республіка», у вересні 2014 року вступив до складу незаконного формування «народної міліції ДНР» і виконував роботи з будівництва споруд на лінії розмежування з підрозділами Операції об’єднаних сил, чим сприяв діяльності вказаної вище терористичної організації.

На підставі зібраних матеріалів кримінального провадження вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації та сприяння її діяльності) Кримінального кодексу України.

Cанкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.
25.02.2020 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter