61-річний черкащанин напідпитку погрожував жінці стартовим револьвером

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого передбаченого ч. 1 ст. 129 КК України, (погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватись здійснення цієї погрози) Кримінального кодексу України.

За версією органу досудового розслідування встановлено, що 61-річний черкащанин, перебуваючи на сходинковому майданчику під’їзду в одному з багатоквартирних будинків в м. Черкаси, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин вступив в словесний конфлікт з жінкою, внаслідок чого вчинив погрозу вбивством останньої, діставши з кишені куртки стартовий револьвер, направив вищевказаний револьвер в бік потерпілої.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 129 Кримінального кодексу України.

За вчинене зловмиснику загрожує покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років.
18.02.2020 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter