Прокуратура: Відкрито кримінальне провадження через підробку документів під час передачі у власність будинків "Бази вчителів" під Черкасами

Прокуратурою Черкаської області внесено до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом підроблення документів і використання їх під час передачі у власність членам обслуговуючого кооператива Черкащини будинків для відпочинку, що входять до цілісного майнового комплексу «База вчителів», розташованих на березі Кременчуцького водосховища, за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України.

Під час підготовки позовних заяв про повернення територіальній громаді бази для відпочинку вчителів прокуратурою встановлено, що членами обслуговуючого кооперативу надано державному реєстратору завідомо підроблені свідоцтва про право власності на 17 об’єктів, що входять до вказаного цілісного майнового комплексу.

Варто зазначити, що рішенням Черкаської міської ради від 13.12.2019 № 2-5414 «Про затвердження міської програми «Відпочинок працівників закладів освіти міста Черкаси на 2020-2021» передбачено забезпечення функціонування та організація роботи бази для відпочинку вчителів, у тому числі створення необхідних умов для відпочинку учасників навчального процесу.

Проте, один із обслуговуючих кооперативів Черкащини створює перешкоди органу місцевого самоврядування та, як наслідок, членам територіальної громади, у користуванні майном.

Наразі досудове розслідування триває, одночасно вживаються заходи представницького характеру.
10.02.2020 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter