За напад на приватний будинок у Христинівському районі двох грабіжників засуджено до 7 років позбавлення волі

Під процесуальним керівництвом Христинівського відділу Уманської місцевої прокуратури завершено судовий розгляд у кримінальному провадженні за фактом розбійного нападу на один із приватних будинків Христинівщини.

Встановлено, що двоє місцевих жителів, один із яких раніше відбував покарання у вигляді позбавлення волі, проникли вночі до одного з приватних будинків на території Христинівського району, де проживала жінка похилого віку разом зі своїм неповнолітнім онуком, де, із застосуванням насильства до неповнолітнього з використанням кухонного ножа, незаконно заволоділи грішми в сумі 300 грн. та мобільним телефоном, після чого залишили приміщення будинку та зникли в невідомому напрямку.

В ході проведення розшукових заходів «по гарячих слідах» злочинці були затримані працівниками Христинівського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області.

За принципової позиції прокурора вироком Соснівського районного суду м. Черкас від 27.01.2020 нападників визнано винними за ч. 3 ст. 187 КК України (розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище). Суд засудив обвинувачених до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
29.01.2020 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter