Водія, з вини якого в ДТП загинув Юрій Лункін, взято під домашній арешт. Родичи загиблого заявляють про погрози

Як інформує Вичерпно, у Придніпровському районному суді міста Черкаси обрали міру запобіжного заходу водію, який збив насмерть директора ЗОШ № 19 Юрія Лункіна. Його залишили під домашнім арештом строком на 2 місяці із умовою носіння електронного браслета.

ДТП сталася 14 січня на перехресті вулиць Надпільна-Крилова. Водій автомобіля «Land Rover», 38-річний Роман Куниця, наїхав на пішохода. Він є водієм 34-річного Юрія Буряка. Раніше Буряк працював у поліції, нині є директором ТОВ «КТС-Сервіс». Підприємство займається технічним обслуговуванням та ремонтом автомобілів та торгівлею деталей до авто. На момент аварії він також знаходився в салоні машини.

За словами дружини загиблого Людмили і доньки Ірини, які були присутні на судовому засіданні, людям, які володіли будь-якою інформацією по ДТП, погрожували, тож вони просили зберігати їхні ім’я в таємниці. І сама донька Ірина зізналася, що і на її адресу надходили погрози.

У свою чергу прокурори просили для водія запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном два місяці без можливості внесення застави.

Сам Роман Куниця свою провину визнав. Однак його адвокат попросив не залишати його підзахисного під вартою, а обрати будь-який інший запобіжний захід.

Зрештою, суддя ухвалила залишити Романа Куницю під домашнім арештом до 23 березня 2020 року із умовою, що він носитиме електронний браслет.

Відзначимо, що сторона потерпілих була за тримання Куниці під вартою, оскільки вважали, що він може впливати на покази свідків.
25.01.2020 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter