У Черкасах працівники ППС затримали двох вуличних грабіжників

У Черкасах працівники ППС затримали двох вуличних грабіжниківДо чергової частини УМВС зателефонувала жінка, яка повідомила чергового про те , що її щойно пограбували. Вона поверталась додому, коли до неї підбігли двоє невідомих молодиків, вирвали з рук сумочку та швидко зникли.
Поки співробітники слідчо-оперативної групи опитували потерпілу, працівники батальйону патрульної служби проводили патрулювання території прилеглої до місця скоєння злочину. Автомобіль батальйону ППС рухався нічними засніженими вуличками міста в пошуках зловмисників. В даному районі було доволі багато маленьких, вузьких вуличок та провулків, проїхати по яких було просто неможливо, і це ускладнювало пошуки. Зупинивши автомобіль, двоє працівників батальйону пішли оглянути темний провулок.
Через декілька кроків співробітники міліції почули голоси і кроки перехожих, які йшли їм назустріч. Це були двоє молодих людей. Зовнішні дані хлопців збігались з інформацією, отриманою в орієнтуванні, тому співробітники міліції зупинили хлопців для перевірки документів. Молодики поводили себе підозріло і було помітно, що вони нервують. Старший патруля повідомив чергову частину про затримання громадян, які були схожі на грабіжників. І вже через декілька хвилин на місце затримання прибула слідчо-оперативна група разом з жертвою пограбування. Жінка, глянувши на затриманих хлопців, зразу ж впізнала в них одного з нападників.
При проведенні огляду речей затриманих, у них було виявлено грошові кошти у гривнях та російських рублях. Хлопці пояснювали, що це гроші, які вони заборгували своєму товаришеві, але саме така сума коштів і в таких купюрах була в сумочці у пограбованої жінки. Саму ж сумочку потерпілої було знайдено нижче по вулиці в кучугурі снігу.
Затриманих було доставлено до Придніпровського райвідділу для дачі пояснень та з’ясування всіх обставин даної справи.
СЗГ УМВС області
02.01.2013 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter