Прокуратура: Директора черкаського ПП судитимуть за привласнення 140 тис. грн. при нанесенні дорожної розмітки

Черкаською місцевою прокуратурою забезпечено проведення повного та об’єктивного розслідування й направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора приватного підприємства, який зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою з іншою особою, під час виконання робіт по нанесенню розмітки «пішоходної зебри» в м. Черкаси склав і видав завідомо неправдиві офіційні документи, в результаті чого заволодів бюджетними коштами в розмірі майже 140 тис. грн, завдавши матеріальну шкоду територіальній громаді міста (ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України).

Слідство показало, що підприємець вніс до актів приймання виконаних робіт завідомо неправдиві відомості щодо видів, обсягів і вартості будівельних робіт, які відповідно до висновку експертизи не відповідають фактично виконаним роботам через їх завищення.

За вчинене обвинуваченому загрожує обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
21.01.2020 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter