На Черкащині міський голова та керівник ПП підзрюються в привласненні близько 2 млн. грн., - прокуратура

За процесуального керівництва прокуратури Черкаської області повідомлено про підозру міському голові одного з районних центрів Черкащини та керівнику приватного товариства за фактом привласнення коштів місцевого бюджету під час здійснення ремонту місцевих доріг, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3, ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах) та ч.1, ч. 2 ст. 366 (видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

У ході проведення досудового розслідування установлено, що міський голова за попередньою змовою з виконавцем робіт з капітального ремонту дорожнього покриття чотирьох вулиць одного з міст Черкаської області привласнив бюджетні кошти в загальній сумі близько 2 млн грн.

Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні проводиться СУ ГУНП в Черкаській області.

На цей час вживаються заходи щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів, відсторонення їх від посад і накладення арешту на майно з метою відшкодування завданих територіальній громаді збитків.

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень особам загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
17.01.2020 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter