У Черкасах податківці зупинили незаконне виробництво алкоголю. Вилучено 3,3 тис. літрів спирту та 5,2 тис. літрів фальсифікату

У Черкасах податківці зупинили незаконне виробництво алкоголю. Вилучено 3,3 тис. літрів спирту та 5,2 тис. літрів фальсифікату Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області спільно із працівниками Нацполіції припинили масове незаконне виробництво алкоголю, яке функціонувало на території обласного центру.

В рамках проведення операції «Акциз-2020» та розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 204 КК України було встановлено, що на території міста Черкаси працювало підпільне виробництво алкоголю, де зі спирту невідомого походження виготовляли фальсифіковану горілку та коньяк, які розфасовували у заборонену для обігу тару «Tetra Pak». У подальшому вказану продукцію реалізовували через сайти безкоштовних оголошень у мережі Інтернет, а також через спеціально створені закриті групи у мессенджерах.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено 3,3 тис. літрів спирту та 5,2 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв загальною орієнтовною вартістю майже 1,7 млн. грн., а також 3 транспортні засоби, якими перевозився фальсифікат, орієнтовною вартістю 1,5 млн. гривень.
На вилучені ТМЦ накладено арешт.

Триває слідство.
15.01.2020 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter