До 5 років позбавлення волі з конфіскацією засуджено сільського голову на Шполянщині за хабар

Прокуратурою Черкаської області на належному рівні підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно сільського голови одного із сіл Шполянського району Черкаської області, який обвинувачувався у тому, що він, використовуючи надану йому владу, умисно, з корисливих мотивів, в лютому 2019 року одержав від підприємця неправомірну вигоду в розмірі 10 тис. грн за прийняття виконавчим комітетом сільської ради рішення про дозвіл на розміщення реклами на території села та укладення договору оренди рекламних щитів.

Вироком суду посадовця визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище), та засуджено до покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських і організаційно-розпорядчих функцій, строком на 2 роки. На підставі ст. 54 КК України обвинуваченого позбавлено 7 рангу посадової особи органу місцевого самоврядування.

Незаконні дії сільського голови викрито прокуратурою Черкаської області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та Головного управління Національної поліції в Черкаській області.
15.01.2020 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter