За один місяць киянин скоїв 7 квартирних крадіжок у Золотоноші, завдавши збитків на 300 тис. грн.

Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, а саме таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно.

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель Київської області будучи судимим за чинення злочинів проти власності, маючи не зняту та не погашену судимість на шлях виправлення не став та повторно, протягом липня 2019 року шляхом пошкодження вікна, проник до семи квартир в м. Золотоноша звідки викрадав матеріальні цінності та грошові кошти. Загальна сума спричинених збитків потерпілим складає близько 300 тис. грн.

На даний час досудове розслідування триває, чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України, а саме таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло.

Згідно санкції ч. 3 ст. 185 КК України квартирному злодію загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 6 років.
10.01.2020 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter