За фактом закупівлі ЧНУ інтерактивних дошок і телевізорів за завищеною ціною розпочато досудове розслідування, - прокуратура

За фактом закупівлі ЧНУ інтерактивних дошок і телевізорів за завищеною ціною розпочато досудове розслідування, - прокуратура Як інформують у прокуратурі Черкаської області, за фактом закупівлі Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького інтерактивних дошок і телевізорів за рахунок коштів Державного бюджету України за завищеною ціною прокуратурою Черкаської області внесено відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Указане кримінальне провадження розпочато на підставі оприлюдненої в засобах масової інформації (18000.com.ua) публікації під назвою «У Черевка “зливають” 1,5 млн за інтерактивні дошки та телевізори. АМКУ допоміг» .

Відділом ювенальної юстиції прокуратури області опрацьовано матеріали, розміщені на сайті державних закупівель «Prozorro», щодо закупівлі Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького інтерактивних дошок і телевізорів за рахунок коштів Державного бюджету України.

Вивченням матеріалів установлено, що замовником відхилено 3 пропозиції з більш економічними вигідними пропозиціями. Тендерним комітетом 05.12.2019 визначено переможцем відкритих торгів суб’єкта господарювання із однією із найвищих цінових пропозицій (на 1,6 млн. грн. вищою, аніж у попередніх 3-х учасників), з яким 24.12.2019 укладено договір.

Під час моніторингу відкритих даних щодо вартості такого телевізійного та аудіовізуального обладнання встановлено, що вартість закуповуваного товару перевищує ринкову.

На цей час проводяться необхідні слідчі дії, слідчим і процесуальним прокурором вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.
28.12.2019 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter