Прокуратура: За фактом сплати Черкаською ЧМР 3 млн. грн. за прибирання неіснуючого сніг відкрито кримінальне провадження

Як інформують у Черкаській місцевій прокуратурі, під час моніторингу засобів масової інформації, встановлено, що на сторінці Facebook Факти ICTV опубліковано відео про те, що службові особи Черкаської міської ради витратили майже 3 млн. грн. на зимове прибирання доріг в період з 06 по 30 листопада 2019 року, що може свідчити про можливу розтрату бюджетних коштів службовими особами Черкаської міської ради.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України та під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування у ньому.

На даний час, досудове розслідування триває, процесуальним прокурором надано вказівки у даному провадженні, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх фактичних обставин в ньому.
26.12.2019 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter