У Ватутінському суді вже 429 днів триває суд над чоловіком та жінкою, які насмерть збили людину

У Ватутіному люди вийшли з мітингом під стіни місцевого суду. Вимагали чесного розгляду справи дворічної давнини щодо смертельного аварії. 8 липня 2018 року автівка на іноземній реєстрації збила Олександра Шевчука. Чоловік їхав велосипедом на базар продавати городину. Ударом йому розтрощило череп. Хто був за кермом автівки, довго не могли встановити. В салоні тоді їхали чоловік з жінкою нібито в стані алкогольного сп’яніння. Свою провину перекладали один на одного. Проте слідство все ж дійшло висновку, що кермував саме чоловік. Він зараз в судових документах у статусі підозрюваного. Після першого підготовчого засідання його відпустили під домашній арешт. Перед цим сидів у СІЗО. Засідання відновилися після майже річної перерви. Родичі загиблого вважають це затягуванням процесу та просять чесного рішення.
У Ватутінському суді вже 429 днів триває суд над чоловіком та жінкою, які насмерть збили людину

-Мій син був порядною людиною та сім’янином. Виростив сина, - плаче мати загиблого Євгенія Шевчук. – Того рокового дня, о 5 ранку, вийшов з дому й потрапив під колеса автомобіля. Мені привезли дитину в поліетиленовому мішку. Винуватець тепер викручується. Провину визнає лише частково. Суд тягнеться вже 429 днів. Слова на засіданнях сказати не можу, бо не вважаюся потерпілою. Піднімаю руку, а до мене шикають.

Не задоволена жінка й діями поліцейських, до яких вона зверталася в день трагедії.

-Поліцейські зателефонували до мене й повідомили про те, що трапилося, - згадує Шевчук. – Сказали, аби йшла до відділку. Я бігла й впала, втративши свідомість. Перехожі відпоювали. Коли добралася, поліцейський сказав: «Не можу пустити вас у відділок і стільця не можу дати. Чекайте». Хіба не можна було по-людськи? Гірше, ніж до собаки до мене поставилися.

Під час мітингу до людей вийшов представник суду й вимагав припинити акцію. Попередив, що через це можуть перенести засідання. Втім, слухання все ж відбулося. Наступне призначать вже після новорічних свят. Друзі та рідні потерпілого чоловіка обіцяють привести ще більше людей, якщо винуватець буде на волі.

Вісті Черкащини
26.12.2019 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter