ДБР веде розслідування відносно судді Городищенського райсуду, яка викрила важливого свідка перед підозрюваними у вбивстві Василя Сергієнка

Провадити досудове розслідування стосовно судді, що розголосила таємницю інформацію у справі вбивства Сергієнка, доручено ДБР.
Про це у відповіді на запит Цензор.НЕТ повідомила Генеральна прокуратура України.

Зазначається, що ДБР доручено здійснювати досудове розслідування стосовно судді Городищенського суду Черкаської області, що розголосила інформацію про застосування заходів безпеки до одного з підозрюваних, а фактично - викрила важливого свідка.

Крім того, на питання видання про те, чи перевіряється слідством версія про причетність до вбивства колишнього народного депутата Геннадія Бобова, в ГПУ відповіли:

"Під час здійснення досудового розслідування в цьому кримінальному провадженні слідчим шляхом відпрацьовуються можливі версії з приводу причетності одного з колишніх народних депутатів України до скоєння злочинів. На сьогоднішній момент в матеріалах кримінального провадження відсутні достатні докази для оголошення підозри в скоєнні вказаних злочинів. Досудове розслідування в кримінальному провадженні триває".

ДБР веде розслідування відносно судді Городищенського райсуду, яка викрила важливого свідка перед підозрюваними у вбивстві Василя Сергієнка

25.12.2019 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter