42-річного жителя Жашківського району судитимуть за вбивство співмешканки

Жашківським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом спричинення тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

Досудовим розслідування встановлено, що 13 грудня 2019 року близько 11 год. 42-річний житель одного з сіл Жашківського району, перебуваючи в приміщенні будинку за місцем свого проживання, в ході раптово виниклої сварки зі своєю співмешканкою, маючи умисел на заподіяння їй тілесних ушкоджень, усвідомлюючи свою фізичну перевагу над потерпілою та суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх наслідки і бажаючи їх настання, руками штовхнув останню, від чого вона впала на підлогу при цьому вдарившись головою об вугол дерев’яної поверхні журнального столику, тим самим спричинив потерпілій тілесні ушкодження, від яких остання в подальшому померла.

На підставі зібраних доказів 17.12.2019 вказаному громадянину повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

18.12.2019 за принципової позиції процесуального керівника слідчим суддею Жашківського районного суду підозрюваному обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

На даний час процесуальними керівниками вживаються заходи, спрямовані на забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

За вчинене особі загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
19.12.2019 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter