У Чорнобаївському районі затримано чоловіків, які здійснювали незаконну вирубку дубів (відео)

За інформацією ГУНП у Черкаській області, працівники поліції Чорнобаївського району та представники однієї з місцевих територіальних громад, під час спільного відпрацювання виявили невідомих осіб, які здійснювали вирубку дерев в лісосмузі, яка знаходиться в адміністративних межах даної громади. Вирубку здійснювали сім чоловік за допомогою бензопил. Жодних дозвільних документів особи не надали, стверджуючи, що документи на вирубку є, але вони їх з собою не взяли. Проте, представник даної територіальної громади, який знаходився разом з працівниками поліції відразу спростував заяви чоловіків та повідомив, що інформація недостовірна і жодних дозвільних документів на розробку даної лісосмуги громада не надавала.

Під час огляду місця події, поліцейські виявили 30 свіжозрізаних дерев дубу, вантажний автомобіль, який частково був завантажений деревиною та 5 бензопил, за допомогою яких здійснювалася вирубка.

Деревину та бензопили вилучено, на них судом накладено арешт. За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження, відкрите за статтею 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

18.12.2019 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter